Запрошуємо хмельничан стати колективним журі конкурсу дитячої творчості "СБУ очима дітей"
Дітки з усіх регіонів України надіслали свої дарунки до річниці СБУ – унікальні витвори мистецтва, щирі та правдиві сплески дитячих мрій та прагнень.Запрошуємо хмельничан стати колективним журі конкурсу дитячої творчості "СБУ очима дітей"
Дітки з усіх регіонів України надіслали свої дарунки до річниці СБУ – унікальні витвори мистецтва, щирі та правдиві сплески дитячих мрій та прагнень.
На конкурс надійшло 282 малюнків, 22 вірші, прозові твори, витвори гончарного мистецтва від малечі, школярів з молодших до випускних класів. Дітвора своїми рученятами малювала, ліпила та майструвала поробки, аби донести до нас дорослих свої уявлення, що таке Служба безпеки України, що вона робить сьогодні заради збереження миру, боротьби з тероризмом, корупцією, сепаратизмом.
Такі серйозні, не по-дитячому дорослі теми: «Ні – тероризму», «Корупція – злочин проти майбутнього», «Не дамо роз’єднати Україну», «Україна Єдина» – стали лейтмотивами конкурсу.
Поряд з малюнками діти надіслали свою поезію, у якій біль дитячих сердець, нерозуміння, чому наш рідний дім – наша Україна, «палає в багатті», і найголовніше – у кожній строфі живе надія і впевненість у мирному майбутньому: «Хочемо в мирі жити! Гарно вчитись, працювати, Україну будувати!!!».
Звертаючись до співробітників СБУ – захисників, діти бажають:
«Нехай Вас Бог долонею своєю
Відводить від усякої біди,
І небеса над рідною землею
Хай будуть мирні – нині і завжди..»

Нікого не залишать байдужими справжні витвори мистецтва: аплікації бісером, квілінг, дудлінг, гончарні вироби, у яких відчувається тепло дитячих рук і палкість юних сердець.
Запрошуємо усіх хмельничан відзначити «лайком» дитячі шедеври, які найбільше сподобались та привернули увагу. Усі учасники конкурсу отримають спеціальні відзнаки від Служби безпеки України, а переможці ще й цінні подарунки.
Після завершення конкурсу усі роботи будуть передані бійцям АТО на добру згадку та подяку за їхній подвиг заради дітей України – їхнього світлого майбутнього.

Малюнки для конкурсу
Вірші для конкурсу
Рукоділля до конкурсу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього