Зарплату українських посадовців обмежили 7-а мінімалками
У 2015 р. максимальний місячний розмір зарплати народних депутатів України, членів Кабміну, прокурорів, працівників державних органів (крім Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції) та інших бюджетних установ, працівників Нацбанку, суддівської винагороди обмежуються 7 розмірами мінімальної зарплати.Зарплату українських посадовців обмежили 7-а мінімалками
У 2015 р. максимальний місячний розмір зарплати народних депутатів України, членів Кабміну, прокурорів, працівників державних органів (крім Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції) та інших бюджетних установ, працівників Нацбанку, суддівської винагороди обмежуються 7 розмірами мінімальної зарплати.
При скороченні чисельності працівників обмеження зарплати можуть збільшити до 10 розмірів мінімальної заробітної плати (в обох випадках виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата часу щорічної відпустки не враховуються у зазначеному максимальному розмірі).
Також це обмеження в зарплаті не стосується грошового забезпечення військовослужбовців.
Відповідно до Закону \”Про Державний бюджет на 2015 рік\” мінімальна заробітня плата у місячному розмірі з 1 січня 2015 р. становить 1218 грн., з 1 грудня – 1378 грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього