Зарубіжні партнери інвестували у розвиток Хмельниччини обладнання на суму майже 10 мільйонів гривень
Протягом січня-жовтня 2015 року десяток підприємств регіону з міжнародним капіталом у статутному фонді отримали від своїх іноземних партнерів натуральних інвестицій у вигляді обладнання на суму в 9,3 мільйона гривень.Зарубіжні партнери інвестували у розвиток Хмельниччини обладнання на суму майже 10 мільйонів гривень
Протягом січня-жовтня 2015 року десяток підприємств регіону з міжнародним капіталом у статутному фонді отримали від своїх іноземних партнерів натуральних інвестицій у вигляді обладнання на суму в 9,3 мільйона гривень.
Інвестори з Італії, Ізраїлю та Іспанії як внесок до статутного капіталу здебільшого надавали промислове обладнання, провідомляють на сайті фіскальної служби.
Підприємства-«міжнародники» Хмельниччини також протягом 10 місяців поточного року здійснювали експортно-імпортні операції. За кордон зазначені суб’єкти господарювання експортували автозапчастини, вироби з чорних металів, паркет та пиломатеріали і вироби з пластмаси.
Бізнесмени Німеччини купували у підприємств з іноземними інвестиціями Хмельниччини частини для сільськогосподарських машин, механічні пристрої для обробки ґрунту та вироби з чорних металів власного виробництва.
Також з початку 2015 року підприємства з іноземними інвестиціями активно купували товари у світових партнерів. На терени нашого краю підприємства з міжнародним капіталом в основному імпортували запасні деталі до автомобілів, оливу моторну, трикотажне полотно, прокат плоский, поліетилен, продукти харчування з вмістом какао.
Основними країнами-продавцями виступали Польща, Китай, Туреччина, Італія.
Слід зазначити, що залучення іноземних інвестицій в економіку Хмельниччини сприяє стрімкому розвитку інфраструктури краю, створенню нових робочих місць, й зрештою робить товаровиробників Хмельниччини конкурентоспроможними на світових ринках.
Завдяки використанню новітніх інформаційних технологій, митне оформлення підприємств з іноземними інвестиціями проводиться на Хмельницькій митниці ДФС швидко та ефективно.
Нагадуємо, що згідно статті 251 Митного кодексу України митне оформлення товарів, що ввозяться в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, здійснюється в першочерговому порядку. Адже одним із завдань ДФС та його територіальних органів є створення сприятливих умов для розвитку інвестиційної діяльності в регіонах нашої держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього