Засідання робочої групи з розробки проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області
Відбулося спільне засідання робочої групи з розробки проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки, координаційної ради з питань розвитку підприємництва при облдержадміністрації та секретаріату регіональної ради підприємців області, в ході якого обговорено проект програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки.Засідання робочої групи з розробки проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області
Відбулося спільне засідання робочої групи з розробки проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки, координаційної ради з питань розвитку підприємництва при облдержадміністрації та секретаріату регіональної ради підприємців області, в ході якого обговорено проект програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки.

“Сьогодні Україна переживає найбільш складну кризу у своїй сучасній історії. За роки незалежності країни малий і середній бізнес навчився не тільки боротися за свої права, але й розвиватись і рости, незважаючи на численні перешкоди і величезну корупцію. Зараз завдяки малому і середньому бізнесу може бути стабілізовано економічний добробут країни, а в результаті – знижений градус напруженості в суспільстві”, – зазначив, відкриваючи засідання, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Юрій Драч.
Метою програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки є консолідація зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, суб’єктів малого та середнього підприємництва, об’єднань і спілок підприємців задля посилення ролі бізнесу у вирішенні соціально-економічних проблем регіону.

Під час обговорення проекту програми учасники зібрання відмітили, що програмний документ охоплює усі напрямки державної підтримки розвитку малого та середнього підприємництва, є конкретним планом дій зі створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та залучення інвестицій, розв’язання актуальних проблем, що стримують розвиток приватної ініціативи, забезпечення економічного зростання, формування і впровадження ефективної системи підтримки і захисту суб’єктів малого і середнього підприємництва області.
Реалізація заходів проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області після її затвердження на сесії обласної ради, надасть можливість протягом 2015-2016 років ресурсно, інформаційно та фінансово підтримати один з найпотужніших структурних секторів економіки регіону, в якому зайнято 123,0 тис. осіб, що становить 90,0% загальної кількості працюючих в економіці краю.
Загальна кількість суб’єктів середнього та малого підприємництва в області дорівнює більше 70,0 тис. одиниць, у тому числі 9120 малих підприємств, 383 середніх та майже 61,0 тис. фізичних осіб підприємців.

Питома вага податкових надходжень від суб’єктів малого та середнього бізнесу в сумі загальних надходжень до бюджетів за підсумками 2014 року майже 60,0 відсотків.

Запропоновані членами координаційної ради пропозиції будуть враховані при доопрацюванні проекту програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього