Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості відвідав Хмельницьку АЕС
15 травня 2015 року з робочим візитом Хмельницьку АЕС відвідав президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та народний депутат України – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. До складу делегації увійшли також керівники Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ВП «Атомпроектінжиніринг», ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «ЕНЕРГОПРОЕКТ».Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості відвідав Хмельницьку АЕС
15 травня 2015 року з робочим візитом Хмельницьку АЕС відвідав президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та народний депутат України – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. До складу делегації увійшли також керівники Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ВП «Атомпроектінжиніринг», ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «ЕНЕРГОПРОЕКТ».

Під час візиту на Хмельницьку АЕС, делегація побувала в машинному відділенні та на блочному щиті управління діючого енергоблока, а також оглянула існуючі будівельні конструкції на майданчику 3-го та 4-го енергоблоків.

В рамках програми візиту була проведена нарада з питань законодавчого забезпечення добудови енергоблоків №3, 4 ХАЕС.

За словами радника президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Костянтина Запайщикова, – енергетична безпека сьогодні є вкрай необхідною для держави, тому спорудження 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС є чи не найголовнішим стратегічним завданням.

На нараді було окреслено та обговорено низку першочергових завдань для прийняття подальших кроків щодо будівництва нових потужностей на майданчику Хмельницької АЕС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього