Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості відвідав Хмельницьку АЕС

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості відвідав Хмельницьку АЕС
15 травня 2015 року з робочим візитом Хмельницьку АЕС відвідав президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та народний депутат України – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. До складу делегації увійшли також керівники Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ВП «Атомпроектінжиніринг», ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «ЕНЕРГОПРОЕКТ».Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості відвідав Хмельницьку АЕС
15 травня 2015 року з робочим візитом Хмельницьку АЕС відвідав президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та народний депутат України – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. До складу делегації увійшли також керівники Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ВП «Атомпроектінжиніринг», ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «ЕНЕРГОПРОЕКТ».

Під час візиту на Хмельницьку АЕС, делегація побувала в машинному відділенні та на блочному щиті управління діючого енергоблока, а також оглянула існуючі будівельні конструкції на майданчику 3-го та 4-го енергоблоків.

В рамках програми візиту була проведена нарада з питань законодавчого забезпечення добудови енергоблоків №3, 4 ХАЕС.

За словами радника президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Костянтина Запайщикова, – енергетична безпека сьогодні є вкрай необхідною для держави, тому спорудження 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС є чи не найголовнішим стратегічним завданням.

На нараді було окреслено та обговорено низку першочергових завдань для прийняття подальших кроків щодо будівництва нових потужностей на майданчику Хмельницької АЕС.

Залишити відповідь