Засуджений до довічного позбавлення волі, який відбуває покарання у Замковій ВК (№58), вдруге поспіль став переможцем у VI міжнародному конкурсі «Придумай казку»
Засуджений до довічного позбавлення волі, вдруге поспіль став переможцем у конкурсі «Придумай казку»Засуджений до довічного позбавлення волі, який відбуває покарання у Замковій ВК (№58), вдруге поспіль став переможцем у VI міжнародному конкурсі «Придумай казку»
Засуджений до довічного позбавлення волі, вдруге поспіль став переможцем у конкурсі «Придумай казку»

Позбавлення волі, як це не дивно, поширює можливості мати більше вільного часу. А у осіб, засуджених до довічного позбавлення волі його надто багато. Тому у декого з них з’являється бажання творити. Одні розвивають власні таланти, інші – використовують набуті в колонії знання та навички. І все це стає невід’ємною частиною життя “по той бік паркану”.

Підтримка суспільством розвитку талантів дуже важлива для засуджених. Вони охоче приймають участь у різних конкурсах, застосовуючи при цьому знання та навички, набуті за ґратами. А індивідуальні здібності допомагають здобувати призові місця на всеукраїнських конкурсах.

Проведення VI міжнародного «Конкурсу без кордонів!» за темою «Істина та справедливість» за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду «INSHE ZHITTIA» стало доброю нагодою Аркадію Лакову, засудженому до довічного позбавлення волі, який відбуває покарання в Замковій виправній колонії (№58), стати другий рік поспіль одним із переможців даного заходу.

За свою казку «Журавлик» письменника, довічно лишеного волі, нагородили сертифікатом конкурсу та наручним електронним годинником.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження