Засуджений в Хмельницькій області померла під час етапування
У середу, 21 жовтня, під час етапування з Хмельницького СІЗО у виправну колонію іншій області помер засуджений. Про це кореспонденту наш сайт повідомили в правоохоронних органах.Засуджений в Хмельницькій області померла під час етапування
У середу, 21 жовтня, під час етапування з Хмельницького СІЗО у виправну колонію іншій області помер засуджений. Про це кореспонденту наш сайт повідомили в правоохоронних органах.

За словами правоохоронців, під час конвоювання з камери в автомобіль засуджений почав противитися і зробив набіг на охорону. Конвоїри застосували спецзасоби. Він почав скаржитися на поганий настрій, його направили в медичну частину установи і викликали швидку допомогу.

За попередніми даними, у двох працівників СІЗО є травми: в одного – вивих плечового суглоба, у другого – вивих пальця на руці.

Факт смерті засудженого кореспонденту наш сайт підтвердив заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби у Хмельницькій області Віктор Туркот.

Як повідомляє svodka.net, за його словами, чоловік помер близько 19:00 до приїзду швидкої допомоги. Попередній діагноз – гостра серцево-судинна недостатність. Ведеться слідство міліцією і прокуратурою.

Загиблий 1985 р.н. був судимий часто. Перебував у Хмельницькому СІЗО з 2013 р

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього