Засуджено чиновницю Білогірської РДА за привласнення 8500 грн чужої зарплати
Вироком Білогірського районного суду визнано винуватою начальника одного з підрозділів районної державної адміністрації у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).Засуджено чиновницю Білогірської РДА за привласнення 8500 грн чужої зарплати
Вироком Білогірського районного суду визнано винуватою начальника одного з підрозділів районної державної адміністрації у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

Державним обвинувачем у суді доведено, що ця посадова особа за власною ініціативою призначила місцевого жителя на посаду водія, достеменно знаючи, що він не має наміру працювати. Чиновниця упродовж восьми місяців вносила недостовірні відомості у табелі робочого часу водія про нібито перебування його на робочому місці. А отримавши від нього зарплатну картку, знімала з рахунку гроші і витрачала на власні потреби.

У такий злочинний спосіб начальниця підрозділу привласнила більше 8500 гривень бюджетних коштів.

Засуджена свою вину у скоєному визнала, а привласнені кошти – відшкодувала державі.

За вироком суду їй призначено покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік один місяць з позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього