Засуджено голову села з Городоччини, котрий «допоміг» своїм друзям отримати понад 94 тисячі гривень
Набрав законної сили вирок Городоцького районного суду, яким колишнього сільського голову визнано винуватим у зловживанні службовим становищем (ч.1 ст.364 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст.366 КК України), повідомляє Прес-служба прокуратури Хмельницької області.Засуджено голову села з Городоччини, котрий «допоміг» своїм друзям отримати понад 94 тисячі гривень
Набрав законної сили вирок Городоцького районного суду, яким колишнього сільського голову визнано винуватим у зловживанні службовим становищем (ч.1 ст.364 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст.366 КК України), повідомляє Прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Як повідомив прокурор району Сергій Стецюк, державним обвинувачем у суді доведено, що сільський голова підробив довідки двом своїм знайомим про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими. Надалі, на підставі сфальсифікованих документів, сім’ї цих осіб одержали з бюджету компенсацію по догляду за престарілими та соціальну допомогу як малозабезпечені. Загальна сума незаконно нарахованих соцвиплат склала понад 94 тисячі гривень.
За вчинення зазначених злочинів винного засуджено до 1 місяця арешту з позбавленням права на 2 роки обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій представника влади чи місцевого самоврядування, зі штрафом в розмірі 4250 гривень.
Крім того, громадян, які злочинним шляхом одержали ці соціальні виплати, притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства та використання завідомо підроблених документів. Наразі ними уже відшкодовано до бюджету 14 тисяч гривень безпідставно отриманої компенсації.
Прокуратурою району в інтересах держави в особі управління соціального захисту населення Городоцької РДА вживаються заходи представницького характеру до повернення решти коштів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього