Засупнику мера Григорію Горшунову скоротили деякі повноваження
Відтепер Григорій Іванович буде заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради VI скликання.Засупнику мера Григорію Горшунову скоротили деякі повноваження
Відтепер Григорій Іванович буде заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради VI скликання.

Сьгодні, на позачерговій 85 сесії міської ради, за результатами таємного голосування, депутати прийняли рішення затвердити на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради та членом виконавчого комітету Григорія Івановича Горшунова.

Таким чином, депутати скоротили засупнику мера повноваження керуючого справами виконавчого комітету міста.

За словами міського голови, така необхідність виникла у зв’язку із перенавантаженим графіком роботи пана Горшунова.

Разом з тим, депутатський корпус уповноважив Григорія Івановича укладати договори оренди землі на виконання рішень Кам’янець-Подільської міської ради. Це рішення дублює повноваження засупника мера, які він виконував до цього часу на посаді з приставкою “керуючого справами виконавчого комітету”, – повідомляє podillya.tv.

Відтепер обов’язки керуючого справами буде виконувати завідувач відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із засобами масової інформації Мельничук Яна Сергіївна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього