Затримано чотирьох росіян за підозрою у піднятті прапора України над висоткою у Москві
Усі вони – громадяни Росії. Про це повідомляє НТВ із посиланням на власне джерело у правоохоронних органах столиці РФ.Затримано чотирьох росіян за підозрою у піднятті прапора України над висоткою у Москві
Усі вони – громадяни Росії. Про це повідомляє НТВ із посиланням на власне джерело у правоохоронних органах столиці РФ.
Правоохоронці затримали Олексія Шилокожухова (25 років), Євгенію Короткову (26 років), Олександра Льохіва (33 роки) та Анну Лепешкіну (35 років).
У поліції вже порушили кримінальну справу за статтею «Вандалізм» у зв’язку з «плюндруванням висотної будівлі» за адресою 1/15 на Котельнічеській набережній: зірку на вершині шпиля зафарбували блакитною фарбою.
«Ці особи неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності за різні скоєні правопорушення. Наразі підозрювані затримані в порядку ст. 91 КПК РФ», – повідомив представник ГУ МВС Росії по Москві.
Акцію з вивішуванням українського прапора на сталінській висотці провели 20 серпня вранці. Прапор провисів три години, потім його зняли монтажники.
Самі підозрювані, яких затримали за «гарячими слідами», стверджують, що до інциденту відношення не мають – начебто молоді люди просто стрибали з парашутом із даху будівлі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту