Затримано терористів угруповування "Харківські партизани"
Спецслужби України затримали терористичну групу, що діяла на території Харківської області, які іменують себе \”Харківськими партизанами\”. Їм інкримінується 12 вибухів, серед яких і теракт в барі \”Стіна\”.Затримано терористів угруповування "Харківські партизани"
Спецслужби України затримали терористичну групу, що діяла на території Харківської області, які іменують себе \”Харківськими партизанами\”. Їм інкримінується 12 вибухів, серед яких і теракт в барі \”Стіна\”.
Про це на прес-конференції повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, повідомляє \”Укрінформ\”.
\”В даний час частина бойовиків терористичної групи \”Харківські партизани\” затримана, решта оголошені в розшук. Терористи діяли в області з червня. На їх рахунку 12 терористичних актів. Це вибух опори електропередачі біля селища Безлюдівка, вчинений 13 вересня, вибух у Лозівському військкоматі від 17 вересня, листопадовий теракт в барі \”Стіна\”, -підкреслив прокурор.
Як додав до інформації прокурора начальник ГУ СБУ в Харківській області Олександр Пивоваров, керівництво терористичної організації живе в Бєлгороді. З Росії йде і фінансування. Але основні учасники групи – харків\’яни, які брали участь у Антимайдані.
За його словами, всього в Харкові діють десять диверсійних груп.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього