Затримано терористів угруповування \”Харківські партизани\”

Затримано терористів угруповування "Харківські партизани"
Спецслужби України затримали терористичну групу, що діяла на території Харківської області, які іменують себе \”Харківськими партизанами\”. Їм інкримінується 12 вибухів, серед яких і теракт в барі \”Стіна\”.Затримано терористів угруповування "Харківські партизани"
Спецслужби України затримали терористичну групу, що діяла на території Харківської області, які іменують себе \”Харківськими партизанами\”. Їм інкримінується 12 вибухів, серед яких і теракт в барі \”Стіна\”.
Про це на прес-конференції повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, повідомляє \”Укрінформ\”.
\”В даний час частина бойовиків терористичної групи \”Харківські партизани\” затримана, решта оголошені в розшук. Терористи діяли в області з червня. На їх рахунку 12 терористичних актів. Це вибух опори електропередачі біля селища Безлюдівка, вчинений 13 вересня, вибух у Лозівському військкоматі від 17 вересня, листопадовий теракт в барі \”Стіна\”, -підкреслив прокурор.
Як додав до інформації прокурора начальник ГУ СБУ в Харківській області Олександр Пивоваров, керівництво терористичної організації живе в Бєлгороді. З Росії йде і фінансування. Але основні учасники групи – харків\’яни, які брали участь у Антимайдані.
За його словами, всього в Харкові діють десять диверсійних груп.

Залишити відповідь