Затверджено довідники податкових пільг станом на 1 січня 2014 рокуМіністерством доходів і зборів України відповідно до листів від 31.12.2013 затверджено Довідники податкових пільг станом на 1 січня 2014 року:
– Довідник № 69/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;
– Довідник № 69/2 інших податкових пільг.Міністерством доходів і зборів України відповідно до листів від 31.12.2013 затверджено Довідники податкових пільг станом на 1 січня 2014 року:
– Довідник № 69/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;
– Довідник № 69/2 інших податкових пільг.

Із зазначеними документами можна ознайомитись на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі \”Довідники\”.
Порядок застосування податкових пільг регламентується статтею 30 Податкового кодексу України.

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб\’єктом господарювання до бюджету у зв\’язку з отриманням податкових пільг, та форму звіту про суми податкових пільг затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1233. Цей Порядок є обов\’язковим для виконання суб\’єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв\’язку з отриманням податкових пільг.

Звіт про суми податкових пільг подається суб\’єктом господарювання за три, шість, дев\’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб\’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому
ГУ Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього