Нова форму податкового розрахунку сум доходу
Затверджено нову форму податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку.Нова форму податкового розрахунку сум доходу
З 01 квітня 2015 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. N 4 \”Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку\”, яким впроваджуються нові форми вказаних документів.
Податковий розрахунок складається з двох розділів:
I. \”Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку\”
II. \”Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір\”.
У рядку \”Військовий збір\”, крім сум нарахованих та виплачених доходів, потрібно відображати загальну суму нарахованого та перерахованого військового збору. При цьому не потрібно зазначати відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.
Вперше за новою формою розрахунку потрібно буде звітувати за 1 квартал 2015 року.
Уточнюючі розрахунки за формою 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум податку на доходи фізичних осіб з нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів подавати не потрібно.

Гоч Інна Анатоліївна, сертифікований аудитор, директор ПАФ \”Експрес-аудит\”
моб.тел. 0673821860

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього