Завдяки активістам дружину АТІвця з двома дітьми прописали у гуртожитку
Упродовж двох років родина бійця АТО неповнолітніми дітьми не могла отримати ані нормального житла, ані оформити прописку.Завдяки активістам дружину АТІвця з двома дітьми прописали у гуртожитку
Упродовж двох років родина бійця АТО неповнолітніми дітьми не могла отримати ані нормального житла, ані оформити прописку. Без реєстрації місця проживання дружина не могла ані влаштуватися на роботу, ані отримати соцвиплат. Так, наглядова рада дала дозвіл на прописку в одному із гуртожитків Хмельницького, утім там жінку виставили за двері.

Халупку на дві маленькі кімнати дружина атівця Лілія винаймає вже більше року. Спочатку була робота і сім’я бодай якось зводила кінці з кінцями. Але з часом зарплатню на підприємстві почали видавати… ковбасою.

Спроби знайти інше місце праці – без прописки у паспорт – завершилися нічим.

Ще торік жінка попросила захисту у міських чиновників. Владці дали дозвіл на реєстрацію сім’ї у гуртожитку.

«Я отримала витяг з протоколу та рішення, і звернулась до начальника ЖКК «Будівельник». Він глянув на мене, на цей документ, і сказав, що з двома дітьми нікуди мене не пропише. І все. Я без житла, і без роботи вже майже півроку. Живемо на те, що пришле чоловік зі сходу і пенсію свекрухи. Усюди вимагають прописку, а без неї я не можу ні на роботу влаштуватись, ні оформити на соцдопомогу, субсидію. Усюди вказують на двері», – розповіла дружина захисника України.

Аби розібратись, чому сім’ю бійця АТО ігнорують та порушують їхні конституційні права, координатор «Народного контролю» у Хмельницькому Микола Мельник разом із журналістами звернувся до директора ЖКК «Будівельник». «На камеру» уся процедура виявилася дуже простою.

«Вам потрібно надати документи нашому паспортисту – це копія паспорта, і копії свідоцтв про народження дітей», – роз’яснив директор ЖКК «Будівельник» Василь Слива.

«Виявляється, за кілька хвилин можна оформити всі документи. Тоді навіщо жінку ганяли то туди, то сюди? Певно, у хмельницьких чиновників з’являється воля виконувати свою роботу тільки під прицілами телекамер!», – обурюється ситуацією координатор «Громадського руху «Народний контроль» у місті Хмельницькому Микола Мельник.

Аби довести питання до логічного завершення, активіст «Громадського руху «Народний контроль» Микола Мельник звернувся до начальника Хмельницького міського управління соцзахисту із проханням забезпечити гідними умовами проживання родину бійця АТО.

«Ми це питання неодмінно вирішимо. Дружину бійця попрошу написати ще одне звернення на ім’я міського голови, в якому потрібно вказати, що родина потребує житло», – заявив начальник Хмельницького міського управління соцзахисту Словян Воронецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього