Завдяки німецьким інвесторам у Хмельницькому розвивається виробництво сільгоспмашинПідприємством з іноземними інвестиціями «Дювельсдорф Україна» налагоджено виробництво півтора десятка видів різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту та збирання урожаю. Проведено імпортозаміщення комплектуючих частин зразками українського виробництва. До місцевого бюджету ТОВ „Дювельсдорф Україна” уже сплатило понад 300 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.Завдяки німецьким інвесторам у Хмельницькому розвивається виробництво сільгоспмашинПідприємством з іноземними інвестиціями «Дювельсдорф Україна» налагоджено виробництво півтора десятка видів різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту та збирання урожаю. Проведено імпортозаміщення комплектуючих частин зразками українського виробництва. До місцевого бюджету ТОВ „Дювельсдорф Україна” уже сплатило понад 300 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.
« Ми робимо ставку на високу якість і прийнятну ціну наших виробів. Розвиваючи виробництво в Україні та нарощуючи випуск продукції, ми без проблем реалізовуємо її. Серед найбільших наших покупців – фермери Німеччини, Франції та Нідерландів. На підприємстві уже працює більше півсотні хмельничан, чимало з яких пройшли навчання в Німеччині. Так що Європа реально знаходиться також і тут, і це видно на безлічі фактів та прикладів», – розповідає засновник товариства Адольф Дювельсдорф.

На думку пана Адольфа, податкова та митна політика в Україні є досить ліберальною і прийнятною для розвитку бізнесу. Інша річ – це необхідність зростання податкової культури, адже у тій же Німеччині прозорість і сплата податків і повному обсязі сприймається як незаперечний факт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього