Завдяки прокуратурі Хмельниччини комунальному підприємству повернуть будівлі вартістю близько 1,5 млн
За позовом прокуратури Хмельницької області апеляційного судом визнано незаконним та скасовано рішення Хмельницької обласної ради від 2012 року про приватизацію шляхом викупу фізичною особою нежитлових будівель одного з комунальних підприємств, розташованого у м. Хмельницький, та договір їх купівлі-продажу.Завдяки прокуратурі Хмельниччини комунальному підприємству повернуть будівлі вартістю близько 1,5 млн
За позовом прокуратури Хмельницької області апеляційного судом визнано незаконним та скасовано рішення Хмельницької обласної ради від 2012 року про приватизацію шляхом викупу фізичною особою нежитлових будівель одного з комунальних підприємств, розташованого у м. Хмельницький, та договір їх купівлі-продажу, повідомляє прес-служба прокуратури області.
Це – гаражі, майстерні, кладові та інші побутові приміщення загальною площею 1238 кв. метрів і ринковою вартістю близько 1,5 млн. гривень.
У суді доведено, що відчуження вказаного майна проведено з грубими порушеннями. Зокрема, відповідно до вимог закону приватизація такого майна шляхом викупу можлива лише за умови, якщо ці об’єкти не були продані на аукціоні чи за конкурсом, або ж у разі, якщо право покупця на викуп об’єктів передбачено законодавчими актами.
Крім того, встановлено, що спірні нежитлові будівлі, які належать територіальній громаді області, громадянин придбав за заниженою утричі ціною – 454 тис. грн. Слідчим відділом УМВСУ в області розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами комунального підприємства та експертного ТОВ, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України), які діючи в інтересах фізичної особи – покупця занизили експертну грошову оцінку вказаного майна.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту