Завдяки прокуратурі інвалідам області відшкодовано більше 1,6 мільйонів гривеньЗахист прав громадян пільгових категорій, особливо осіб з інвалідністю, є одним із головних пріоритетів для органів прокуратури Хмельницької області. З цією метою прокурорами внесено майже сорок документів реагування, за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 22 посадовці органів контролю та місцевого самоврядування, на користь інвалідів відшкодовано більше 1,6 мільйона гривень.Завдяки прокуратурі інвалідам області відшкодовано більше 1,6 мільйонів гривеньЗахист прав громадян пільгових категорій, особливо осіб з інвалідністю, є одним із головних пріоритетів для органів прокуратури Хмельницької області. З цією метою прокурорами внесено майже сорок документів реагування, за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 22 посадовці органів контролю та місцевого самоврядування, на користь інвалідів відшкодовано більше 1,6 мільйона гривень.
Порушення законодавства щодо соціальних гарантій пільговиків встановлено у кожному районі. Місцевими установами та підприємствами не створені належні умови для доступу людей з інвалідністю до об’єктів соціальної інфраструктури. Славутський міжрайонний прокурор виявив порушення порядку та черговості видачі путівок інвалідам на санаторно-курортне лікування. За втручання прокурорів Красилівського, Волочиського, Кам’янець-Подільського, Старосинявського районів поновлено права інвалідів та осіб, які доглядають за ними, на своєчасну виплату державних соціальних допомог.

Прокурором міста Кам’янця-Подільського виявлено кримінальне правопорушення у діях службових осіб одного з центрів соціальної реабілітації. Вони привласнили 52 тисячі гривень бюджетних коштів, у тому числі – призначених для надання соціально-медичних послуг дитині-інваліду І групи. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.191 КК України, триває досудове розслідування.

Засобами реагування цього ж прокурора скасовано три рішення виконкому міської ради, які обмежували права пільгових категорій на безоплатне пасажирське перевезення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього