Завдяки "тривожній кнопці" викликати поліцію у Хмельницькому стане простіше
Додаток розробили українські програмісти на замовлення хмельницької компанії «Контрольно-диспетчерська служба».Завдяки "тривожній кнопці" викликати поліцію у Хмельницькому стане простіше
Виконавчий комітет Хмельницької міськради разом з управлінням поліції охорони МВС в Хмельницькій області презентували цікаву інновацію для мешканців міста. Відтепер завдяки спеціальному додатку «тривожна кнопка в мобільному» викликати поліцію можна лише кількома натисками на клавішу свого телефона, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Додаток розробили українські програмісти на замовлення хмельницької компанії «Контрольно-диспетчерська служба».

Принцип роботи дуже простий: якщо людина опинилася в небезпеці або стала свідком злочину, їй треба декілька разів натиснути на клавішу ввімкнення телефону. Відразу після цього найближча патрульна група отримає сигнал тривоги і вирушить на допомогу.

Поліція матиме не лише інформацію про місцезнаходження людини, але й фотографію того, хто викликав допомогу. Крім того, точність визначення локації особи – три метри на відкритому просторі.

Не слід переживати, що за вами хтось слідкує, адже поліція починає відстежувати місцезнаходження суб’єкта лише з моменту виклику, а постійного спостереження ніхто не веде.

Щоправда, за таку послугу треба сплачувати абонплату. Її вартість становить 100 гривень. Для дітей до 18 років ціна зменшена до 50%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього