Завершився Чемпіонат міста Хмельницького з футболу 2014
Завершився черговий Чемпіонат міста Хмельницького з футболу 2014 року, який проводився управлінням молоді та спорту міської ради з травня по жовтень. У змаганнях взяло участь 26 команд та понад 500 спортсменів.Завершився Чемпіонат міста Хмельницького з футболу 2014
Завершився черговий Чемпіонат міста Хмельницького з футболу 2014 року, який проводився управлінням молоді та спорту міської ради з травня по жовтень. У змаганнях взяло участь 26 команд та понад 500 спортсменів.
Команда “Спортлідер-3-Поділля”, на базі якої планується формувати міську команду для участі у Другій лізі Чемпіонату України, підтвердила свій клас та виборола перше місце у Вищій групі Чемпіонату. На другому місці – команда \”Лада\”. Команда Хмельницького Національного університету “Університет-Heliotherm”, яка в останньому турі обійшла студентів Хмельницького університету управління і права, виборола третє підсумкове місце.
В першій групі після проведення ігор другого етапу місця розподілились у такому порядку. В перехідній грі за право виступати в наступному Чемпіонаті між командами “Хмельницькі делікатеси” та “Кардіффом” перемогу отримали футболісти “Кардіффа” з рахунком 1:0.
Призерами Першої групи, які потрапили у фінальну частину змагань стали команди «Ветеран»,“Кардіфф” та «Родові помістя».
Серед команд Другої групи призові місця розподілилися так – перше місце у команди ХМВ УМВС, друге «Ейгон Лайф», на третій позиції – «Спорттовари.com».

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,