Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО
Регіональні центри оцінювання якості освіти 15 грудня завершують реєстрацію учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, повідомдяє osvita.ua.Завершується реєстрація учасників на пробне ЗНО
Регіональні центри оцінювання якості освіти 15 грудня завершують реєстрацію учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, повідомдяє osvita.ua.
Участь у пробному тестуванні надає абітурієнтам можливість ознайомитися з процедурою проведення основної сесії ЗНО.
Абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури, з математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого, також, за бажанням, учасники можуть скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії мовами національних меншин.
21 березня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури. Як відомо, тест з цього предмета у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл, а його результати одночасно враховуватимуться як державна підсумкова атестація.
Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської, французької, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року. Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань, що проводяться 28 березня.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 89 грн.
Реєстрація учасників здійснюється дистанційно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Для початку реєстрації абітурієнтам Хмельницької області необхідно відвідати сайт регіонального центру оцінювання якості освіти:
Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього