Завод у Красилові став підприємством нової галузі – відновлювальної енергетики

Для України звичним стало те, що сонячні колектори привозяться з Китаю, рідше з Європи. Дуже мало українських підприємств займаються випуском обладнання для відновлювальної енергії

Завод у Красилові став підприємством нової галузі – відновлювальної енергетикиЗавод у Красилові став підприємством нової галузі – відновлювальної енергетики

Для України звичним стало те, що сонячні колектори привозяться з Китаю, рідше з Європи. Дуже мало українських підприємств займаються випуском обладнання для відновлювальної енергії.

А в Красилові вже кілька років виготовляють свої сонценагрівні системи під назвою Корді. Дана продукція є простим, екологічно чистим рішенням для отримання гарячого водопостачання за допомогою сонця.

Системи колекторів, котрі виготовляються тут, призначені для гарячого водопостачання квартир, індивідуальних житлових будинків. Можуть використовуватися для часткового заміщення газу, адже в часи помірної температури колектори можна використовувати для догрівання системи опалення, котра працює в будинку від газового котла. Це незначні кількості тепла, але це економія грошей. При нових високих цінах на газ кожна збережена гривня цінується вище, особливо при економії газу.

Колектор складається з вакуумних трубок. Коефіцієнт поглинання сонячної енергії доходить до 92%. Немає рухомих частин в конструкції, що дозволяє забезпечити великий строк служби всієї конструкції. Виробництво колектора захищене українським патентом №46352.

Для сім’ї з 3-4 осіб підійде модель, котра має 15 трубок, бак-акумулятор на 150 л. Місячна продуктивність 4-4,5 м3 гарячої води. Є моделі на більшу продуктивність, котрі комплектуються баками на 215 і 285 літрів.

Завод, котрий основним теплотехнічним обладнанням має випуск котлів, став підприємством нової галузі – відновлювальної енергетики.

Залишити відповідь