Завісу таємниць Меджибізької фортеці обіцяють підняти у Ніч музеїв
Щось подібне тут не проводили ще жодного разу – розповідає директор Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» Олег Погорілець.
Гостям старовинного замку музейники пропонують здійснити подорож у глиб століть, для чого розробили чимало особливих екскурсій. Найсміливіші відвідувачі отримають нагоду спуститися до підземної частини Меджибізького замку. Там вони зможуть оглянути браму і оборонні споруди 15-го століття – тобто ще часів Великого князівства Литовського.Завісу таємниць Меджибізької фортеці обіцяють підняти у Ніч музеїв
Щось подібне тут не проводили ще жодного разу – розповідає директор Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» Олег Погорілець.
Гостям старовинного замку музейники пропонують здійснити подорож у глиб століть, для чого розробили чимало особливих екскурсій. Найсміливіші відвідувачі отримають нагоду спуститися до підземної частини Меджибізького замку. Там вони зможуть оглянути браму і оборонні споруди 15-го століття – тобто ще часів Великого князівства Литовського.

Ці споруди нині знаходяться глибоко під сучасним подвір’ям фортеці. І потрапити до них можна, лише спустившись на 3 поверхи вниз. А от на романтиків чекає інший сюрприз. Їм пропонують побачити захід сонця з найвищої споруди стародавнього замку. Передуватиме ж першій у Меджибожі Ночі музеїв симпозіум «Шлях від музею до заповідника». Він буде присвячений, безпосередньо, Міжнародному Дню музеїв – який, нагадаємо, святкується 18 травня. А також сімдесятип‘ятиріччю з дня народження історика та музеєзнавця Мирослава Пінчака, – повідомили у \”Поділля-центр\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього