Заява Хмельницької міської організації політичної партії «УДАР»Вчора до Хмельницької міської організації політичної партії «УДАР» надійшла інформація, що невідомі особи, представляючись представниками партії «УДАР», заходять до квартир хмельничан, які мешкають на проспекті Миру, і збирають гроші на Євромайдан. За нашою інформацією, до квартир заходило два молодих чоловіка, які пересуваються на легковому автомобілі «Ауді» чорного кольору.Вчора до Хмельницької міської організації політичної партії «УДАР» надійшла інформація, що невідомі особи, представляючись представниками партії «УДАР», заходять до квартир хмельничан, які мешкають на проспекті Миру, і збирають гроші на Євромайдан. За нашою інформацією, до квартир заходило два молодих чоловіка, які пересуваються на легковому автомобілі «Ауді» чорного кольору.

Хмельницька міська організація політичної партії «УДАР» офіційно заявляє, що це працюють шахраї та провокатори, адже ані ми, ані наше обласне чи центральне керівництво партії нікого не уповноважували збирати кошти у такий спосіб. Ми не знаємо цих людей і офіційно заявляємо, що вони не мають ніякого відношення до нашої партії.

Повідомляємо також, що Хмельницька міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до міліції щодо протиправних дій з боку невідомих осіб, які своїми шахрайськими діями підривають авторитет партії «УДАР».

Голова Хмельницької міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Леся Стебло

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього