Заява Хмельницької обласної організації ВО \”Свобода\” стосовно спроб влаштувати в області контрреволюцію

Понад три місяці голова Хмельницької обласної державної адміністрації \”ударівець\” Леонід Прус затягував із призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров\’я лікаря Майдану Бориса Ткача – нейрохірурга, активного учасника Революції гідности, який оперував активістів, рятуючи їм життя в день розстрілу 20 лютого на Майдані.
Заява Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" стосовно спроб влаштувати в області контрреволюціюПонад три місяці голова Хмельницької обласної державної адміністрації \”ударівець\” Леонід Прус затягував із призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров\’я лікаря Майдану Бориса Ткача – нейрохірурга, активного учасника Революції гідности, який оперував активістів, рятуючи їм життя в день розстрілу 20 лютого на Майдані. Його кандидатуру висунула лікарська спільнота, підтримали громадські організації та Рада Майдану. Три місяці голова ОДА обіцяв призначити активіста на посаду і, як виявилося, дурив людей. 2 липня голова адміністрації відмовився призначати лікаря після того, як висуванець від громади пройшов усі погодження та перевірку.

Це природно виклало обурення громади, тож люди почали вимагали звільнення голови ОДА. Наляканий посадовець втік від громади через вікно. Своєю чергою, люди звернулися до Президента України та Кабінету Міністрів з вимогою звільнити Леоніда Пруса.
Заява Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" стосовно спроб влаштувати в області контрреволюцію

У відповідь на дії громади та активістів \”ударівці\” організували справжню \”бандитську відповідь\” і помсту. До 100 осіб, серед яких державні службовці від партії \”УДАР\”, особи спортивної зовнішности, колишні активні \”тітушки\” з Кам\’янця-Подільського увірвалися в кабінет першого заступника голови ОДА, одного з організаторів Революції гідности свободівця Олександра Симчишина. Своєю нахабністю вони перервали спілкування націоналіста з активістами громадських організацій та підприємцями ринків, які забезпечують українських військових бронежилетами та иншими засобами індивідуального захисту. Місцеві \”тітушки\”, \”ударівці\”, а також колишні \”регіонали\” намагалися помститися націоналісту за Революцію гідности. Зловмисники застосовували брутальну лайку та фізичний тиск, аби свободівець Олександр Симчишин написав заяву на звільнення. Однак \”тітушки\”, отримавши цілковиту відмову, вивели націоналіста на вулицю до людей. Саме там і відбулося спілкування з громадою, яка цілковито підтримала свободівця, тож \”тітушки\” та \”ударівці\” були змушені розійтися.

Хмельницька \”Свобода\” обурена спробами влаштувати в області контрреволюцію, із залученням до подій \”тітушків\” та держслужбовців, і вимагає від правоохоронних органів негайно провести розслідування та дати належну оцінку діям зловмисників.

Нагадуємо, що Революція гідности – це справа української нації. Небесна сотня, у складі якої два хмельницьких свободівця, сотні тисяч українців на майданах міст та сіл зробили усе, аби люди отримали шанс змінити країну на краще.

Громада не допустить фальшу та брехні, жодна контрреволюція не пройде, як і не пройдуть вчорашні методи \”регіоналів\”. Слава Україні!

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО \”Свобода

Залишити відповідь