Збираючись на пенсію, працівник Хмельницької АЕС намагався прихопити з собою дороговартісне обладнання
Співробітники спецміліції спільно з колегами з Нетішинського міськвідділу швидко розкрили крадіжку та встановили особу підозрюваного, який викрав з атомної станції дороговартісні реєструючі пристрої.Збираючись на пенсію, працівник Хмельницької АЕС намагався прихопити з собою дороговартісне обладнання
Співробітники спецміліції спільно з колегами з Нетішинського міськвідділу швидко розкрили крадіжку та встановили особу підозрюваного, який викрав з атомної станції дороговартісні реєструючі пристрої.
Під час чергового обходу електростанції в одному із залів працівники виявили відсутність двох реєструючих пристроїв, про що одразу повідомили у відділення спеціальної міліції, яке забезпечує розслідування злочинів, вчинених на режимних об’єктах.
Невдовзі особу зловмисника було встановлено. Ним виявився 53-річний працівник станції, який уже збирався на пенсію, і перед цим вирішив прихопити щось цінне. Він непомітно для охорони зняв пристрої, розібрав їх на дрібні деталі і виніс за межі АЕС. До слова, вартість викрадених реєстраційних пристроїв складає 32, 5 тисяч гривень, а щоб їх відновити, потрібна сума в декілька разів більша — 160 тисяч.
Як повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області, підозрюваному уже оголошено про підозру у вчиненні злочину. Подібні дії караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього