Збитки, нанесені державі внаслідок загибелі риби на річці Збруч,складають  понад 100 тисяч гривень
15 липня цього року на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло повідомлення від жителів села Сатанівка Городоцького району щодо замору риби в річці Збруч. Загиблу рибу місцеві жителі виявили біля дамби Сатанівської ГЕС, яку відновлюють підприємці з Камянець-Подільського.Збитки, нанесені державі внаслідок загибелі риби на річці Збруч,складають  понад 100 тисяч гривень
15 липня цього року на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло повідомлення від жителів села Сатанівка Городоцького району щодо замору риби в річці Збруч. Загиблу рибу місцеві жителі виявили біля дамби Сатанівської ГЕС, яку відновлюють підприємці з Камянець-Подільського.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області було здійснено виїзд на місце, проведено обcтeжeння зaзнaчeнoї piчки тa пpилeглих дo нeї вoдних обєктів, y хoдi якoгo виявили мacoвy зaгибeль pиби. З метою встановлення причини загибелі водних живих ресурсів, працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю інспекції було відібрано проби води з річки Збруч і заміряно рівень кисню у воді.

Окрім того, за даним фактом державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Держекоінспекції у Хмельницькій області проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування чи знищення об’єктів тваринного світу, який складає сто сім тисяч сімсот п’ятдесят чотири гривні.

Справа по факту знищення риби, що мало місце на річці Збруч, яка протікає через територію природно-заповідного фонду НПП «Подільські Товтри» поблизу села Сатанівка Городоцького району передано інспекцією у правоохоронні органи для встановлення осіб та притягнення їх до відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього