Земельні питання на вустах у громадиЗемельна тема на вустах у громади. Щодня до Головного управління Держземагенства в Хмельницькій області звертаються мешканці з різних куточків краю. Найбільш поширені питання – виділення земельних ділянок та оформлення документації на них.
Земельна тема на вустах у громади. Щодня до Головного управління Держземагенства в Хмельницькій області звертаються мешканці з різних куточків краю. Найбільш поширені питання – виділення земельних ділянок та оформлення документації на них.

В управлінні Держземагенства Хмельниччини щодня аншлаг. Найбільш людно у коридорах в день прийому начальника. З купою паперів та не меншою кількістю запитань люди очікують своєї черги. Віталій Кутний приїхав з Городоччини. Каже ще з минулого року не може оформити документи на пай.

Про свою проблему розповідає начальнику управління Держземагенства Хмельниччини Сергію Токару. Та отримує позитивну відповідь.

На прийомах фахівці намагаються зарадити усім відвідувачам. Втім є питання, які вирішити не в силі. Сергій Яриновський із Старокостянтинівського району нарікає, впродовж кількох років на може оформити документи на землю саду.

Після розгляду проблеми виявляється, що ця земля є колективною власністю. Якщо згоди не дає адміністрація, порада одна – йти до суду.

Затвердження технічної документації питання, яке найчастіше турбує громадян, зауважують фахівці. Та пояснюють, багато нюансів у цій сфері виникає через недосконалість та часті зміни у законодавчій базі.

Ще одні нові законодавчі норми, через які відвідувачі стали частіше оббивати пороги управління – процедура надання дозволів оренди. До першого січня 2013 року ці повноваження виконували адміністрацій, тепер – вони в руках у Держземагенства.

В управлінні додають знають, що люди скаржаться на черги та дещо довгий розгляд справ. Та водночас зауважують, бажаючих отримати законний пай і належно його оформити більш ніж достатньо. Фахівці докладають усіх зусиль ,аби якомога швидше вирішити питання кожного. За останні кілька місяців ця динаміка значно покращилася.

Прийом в управлінні Держземагенства фахівці здійснюють щодня.

З новинками у законодавчі сфері детально можна ознайомитися на сайті управління.

За матеріалами: http://excl.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього