Земельні торги на Хмельниччині: вартість оренди зросла більше, ніж на 290%
Наприкінці грудня 2015 року на Хмельниччині пройшов земельний аукціон з продажу прав оренди на сім земельних ділянок. Під час відкритих торгів вартість оренди однієї із ділянок зросла майже втричі.Земельні торги на Хмельниччині: вартість оренди зросла більше, ніж на 290%
Наприкінці грудня 2015 року на Хмельниччині пройшов земельний аукціон з продажу прав оренди на сім земельних ділянок. Під час відкритих торгів вартість оренди однієї із ділянок зросла майже втричі, повідомляє прес-служба Держгеокадастру.
Організатором аукціону виступило Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області. Інвестори придбали права оренди на 140,47 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. У Кам’янець-Подільському районі у користування віддали одну земельну ділянку (13,03 га) та шість (127,44 га) у Летичівському районі.
За підсумками торгів вартість оренди земельного наділу площею 20 га у Козачківській сільській раді Летичівського району зросла більше, ніж на 290%. Стартова вартість була визначена на рівні 19,547 тис. грн./рік та в результаті конкурентної боротьби між учасниками зросла до 57,086 тис. грн./рік. Ця сума еквівалентна 14,60% від нормативної грошової оцінки землі, при встановленому законом мінімумі у 3%.
За підсумками аукціону сумарна вартість річної оренди всіх семи ділянок зросла з 125,87 до 289,19 тис. гривень. Переможці торгів вже сплатили кошти до бюджетів сільських рад.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього