В четвертій годині ранку понеділка до чергової частини Кам`янець-Подільського райвідділку міліції по телефону звернувся житель села Голосків із заявою про зникнення мотоцикла, який він залишив годину тому неподалік місцевого парку.В четвертій годині ранку понеділка до чергової частини Кам`янець-Подільського райвідділку міліції по телефону звернувся житель села Голосків із заявою про зникнення мотоцикла, який він залишив годину тому неподалік місцевого парку.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами мотоцикл знайдено в с. Голосків з механічними пошкодженнями обох сторін, що ще раз доводить небезпечність поїздок вночі, особливо сільськими дорогами. Згодом оперативники розшукали і місцевого \”нічного байкера\”, який, натрапивши на чужого \”залізного коня\”, не зміг відмовити собі в задоволенні поганяти по рідних вулицях. Викрадача затримано та доставлено в Кам’янець-Подільський РВ, де слідчі з`ясовують на що саме накатав хлопчина.
Залишається незрозумілим питання: іншого місця для паркування транспортного засобу в третій годині ночі власник не знайшов, щоб його викрали \”шляхом вільного доступу\”?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього