Жителі міста Полонне вже як 8 місяців чекають на балонний газ (ВІДЕО)А у Дунаївцях комунальникам з грудня не виплачують заробітної плати. На черговій телефонній лінії людські скарги в основному лунали в соціальне русло.А у Дунаївцях комунальникам з грудня не виплачують заробітної плати. На черговій телефонній лінії людські скарги в основному лунали в соціальне русло.

Мешканка села Івахнівці не може домогтися плати за батьківські паї, що у Новоушицькому районі. Жінка розповідає, коли звернулася до тамтешнього інвестора, той опирався на акти, котрих у неї не було. Проте вже як 2 роки уся документація готова, а орендар й надалі розводить руками, мовляв у списках відсутня.

Славнозвісний пілотний проект, що дозволяє хворим на гіпертонію купувати ліки дешевше, у Теофіполі, чомусь, не діє. У тамтешніх аптеках відсутність ліків по рецептах пояснюють просто: держава коштів не виділяє. Хоча ще у листопаді обласні посадовці грозилися, мовляв тим хто буде нехтувати держпрограмою видасться не солодко. Втім, як виявляється, не усіх це хвилює.

У селі Калинівка, що у Хмельницькому районі два еклектичні стовпи перебувають в аварійному стані. Місцеві бідкаються: якщо здійметься сильний вітер, ті взагалі впадуть. Чотири роки звернень минули в пусту, бо справу вирішували лише обіцянками.

А у Полонному люди вже як 8 місяців чекають балонного газу. У відповідних службах на скарги реагують за такою ж схемою, а саме словами на вітер.

З ще одним болючим питанням звернулися з міста Дунаївці. Там комунальники працюють задарма, бо з грудня не отримують заробітної плати.
Не обійшлося без скарг на низькі пенсії та безробіття. Натомість у облдержадміністації пообіцяли усі звернення розглянути та надіслати письмову відповідь.

За матеріалами: EXCL.COM.UA

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього