Житель Житомира передав до Хмельницького слідчого ізолятора наркотики
1 квітня 2015 року у ході перевірки інформації працівникам оперативного відділу Хмельницького слідчого ізолятора спільно з працівниками сектору оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України у Хмельницькій області вдалось перекрити канал надходження заборонених предметів до установи.Житель Житомира передав до Хмельницького слідчого ізолятора наркотики
1 квітня 2015 року у ході перевірки інформації працівникам оперативного відділу Хмельницького слідчого ізолятора спільно з працівниками сектору оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України у Хмельницькій області вдалось перекрити канал надходження заборонених предметів до установи.

Так, під час проведення огляду вмісту сумки чорного кольору, яка надійшла в посилці від громадянина В., жителя м. Житомира для засудженого Л., під підкладкою було виявлено 3 (три) поліетиленових згортки із наркотичною речовиною.

Про факт виявлення даної речовини повідомлено працівників міліції, які, в свою чергу, склали протокол огляду місця події та вилучили дану речовину.

Прес-служба управління ДПтС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього