Жителька Дунаєвеччини перейшла у другу сотню
8 січня 2016 року мешканці села Велика Побійна Дунаєвецького району Решетюк Ганні Степанівні виповнилось 100 років.Жителька Дунаєвеччини перейшла у другу сотню
8 січня 2016 року мешканці села Велика Побійна Дунаєвецького району Решетюк Ганні Степанівні виповнилось 100 років, повідомляють на сайті Хмельницької обласної держадміністрації.
У свій столітній ювілей довгожителька у теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала вітання.
Привітати Ганну Степанівну з ювілеєм завітали заступник голови Дунаєвецької районної державної адміністрації Андрій Рудик та Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць. Заступник голови райдержадміністрації Андрій Рудик від імені керівницва району вручив довгожительці пам’ятну адресу районної державної адміністрації та районної ради, а також подарунок.
«Ми маємо приємну місію сьогодні привітати Вас зі столітнім ювілеєм. Радію, що, переживши чимало буремних подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави і сьогодні зустрічаєте поважний ювілей у колі рідних і близьких людей. Вклоняюся Вашій життєвій силі та мудрості, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови», – зазначив Андрій Володимирович, вітаючи ювілярку.
Водночас Ганна Степанівна отримала щирі слова привітань, подарунок та квіти і від Дунаєвецького міського голови Веліни Заяць. Веліна Владиславівна побажала ювілярці міцного здоров’я, щастя та благополуччя, подякувала за багаторічну самовіддану працю і безцінний життєвий досвід.
Зі щирими побажаннями, вдячністю та подарунками привітали ювілярку також представник громадської приймальні народного депутата Олександра Гереги Тетяна Ільєва та в.о. старости села Велика Побійна Любов Лукова.
Ювілярка подякувала усім за вітання та побажала кожному щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя у сім’ях, а також заспівала колядку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього