Жителька с.П’ятничани, що на Чемеровеччині, відсвяткувала свій 100-літній ювілейМешканка с. П’ятничани, що на Чемеровеччині – Зінаїда Федорівна Стахур днями відсвяткувала свій 100-літній ювілей. У гарному настрої та при доброму, як на її поважний вік, здоров’ї жінка гостинно зустріла дорогих гостей – голову райдержадміністрації Сергія Романчука, представників тамтешнього агроформування та односельчан.Мешканка с. П’ятничани, що на Чемеровеччині – Зінаїда Федорівна Стахур днями відсвяткувала свій 100-літній ювілей. У гарному настрої та при доброму, як на її поважний вік, здоров’ї жінка гостинно зустріла дорогих гостей – голову райдержадміністрації Сергія Романчука, представників тамтешнього агроформування та односельчан.

Важке і насичене життя прожила Зінаїда Федорівна у рідних П‘ятничанах. Народилася у бідній селянській родині, де окрім неї було ще 4 брати і сестра (усі померли). Змоги навчатися не мала. Вся її освіта – лікнеп. З молодих років і аж до пенсії працювала у місцевому колгоспі у рільничій бригаді, дояркою на фермі. У неспокійному 1938 році вийшла заміж. Разом із чоловіком народили і виховали двоє дітей – дочку і сина. Останньому не судилося дожити до цієї знаменної події. Душу і серце старенької звеселяють двоє онуків і така ж кількість правнуків.

Сьогодні мешкає Зінаїда Стахур разом зі своєю дочкою, теж пенсіонеркою та допомагає їй вирішувати численні домашні турботи.
Перейшовши до офіційних урочистостей, очільник району вручив бабусі вітальну адресу від Президента України Віктора Януковича та наголосив на тому, що Глава держави високо цінує життєву мудрість, багатий досвід таких людей, як вона та робить все можливе аби мало захищені верстви населення відчули реальну підтримку і турботу чинної влади. Окрім того Сергій Петрович висловив жінці слова вдячності за трудову звитягу, виявлену у роки післявоєнного і відбудовчого періоду та передав їй живі квіти та цінний подарунок.

До численних привітань приєдналися також директор територіального центру з обслуговування (надання соціальних послуг) Чемеровецької РДА Анатолій Швидкий, П’ятничанський сільський голова Любов Гучок, директор ТОВ «П’ятничанське» Микола Боднар та односельці.

За матеріалами Чемеровецької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього