Жителям Хмельниччини не виплатили 9 мільйонів гривень зарплатні У Хмельницькій області створюють нові робочі місця, а заборгованість по заробітній платі не залишається. Станом на 3 лютого жителі Хмельниччини не отримали 8,9 мільйонів гривень.У Хмельницькій області створюють нові робочі місця, а заборгованість по заробітній платі не залишається. Станом на 3 лютого жителі Хмельниччини не отримали 8,9 мільйонів гривень.

За рівнем заробітної плати наша область займає 14 місце по Україні. Згідно моніторингу даних Департаменту соціального захисту населення у Хмельницькій області, середньомісячна заробітна плата збільшилася. Так, зарплата одного штатного працівника по області у грудні минулого року становила 3030 гривень, що на 302,3 гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Найвищий рівень середньої номінальної заробітної плати у працівників фінансової та страхової діяльності. Працівники цих установ отримують мають зарплат у розмірі 5282 гривень, а ті, хто працює в органах державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 4083 гривень. У галузі промисловості суми менші, за роботу платять 3851 гривень.

Минулого року в області створили 24,5 тисяч нових робочих місць. Втім, напротивагу цій цифрі 13,8 тисяч жителів області втратили свої робочі місця. Співвідношення створених робочих місць до ліквідованих складає 177,5 відсотка.

Найбільше нових робочих місць створили у Старокостянтинівському, Шепетівському районах, менше у Деражнянському, Ярмолинецькому, Хмельницькому районах. Для жителів Шепетівки, Нетішину та Хмельницького нових посад створили менше.

У структурі боргу заборгованість є по:

– економічно активних підприємствах складає 29,0 % або 2,6 мільйонів гривень

– підприємствах-банкрутах – 60,4 % або 5,4 мільйонів гривень.;

– економічно неактивних підприємствах – 10,6% або 0,9 мільйонів гривень.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього