Живописець Іван Марчук та скрипалька Богдана Півненко презентують у Хмельницькому незвичний проект
13 листопада вони представлять на розсуд подолян свої «Живопис. Музику. Поезію»Живописець Іван Марчук та скрипалька Богдана Півненко презентують у Хмельницькому незвичний проект
13 листопада вони представлять на розсуд подолян свої «Живопис. Музику. Поезію».
У четвер, 13 листопада о 16.00 в обласному художньому музеї відбудеться подія всеукраїнського масштабу – спільна акція всесвітньовідомого живописця Івана Марчука та талановитої скрипальки Богдани Півненко «Живопис. Музика. Поезія». У Хмельницькому вони презентуватимуть три види мистецтва – ретроспективну виставку полотен, концертну програму та читання віршів українських поетів.

Іван Марчук – єдиний з українців, що увійшов до рейтингу «100 найвизначніших геніїв сучасності», який склала британська газета «The Daily Telegraph». Цікаво, що Марчук набрав втричі більше балів, ніж відомий американський режисер Квентін Тарантіно. А у 2006 році Міжнародна академія сучасного мистецтва у Римі прийняла Івана Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради академії. Це перший випадок визнання українського автора інституцією такого високого рівня. Нині «Золота гільдія» нараховує 51-го художника з усього світу.

Богдана Півненко – самобутня скрипалька, яскрава представниця нової генерації музикантів, яку журналісти називають «українським Паганіні у спідниці».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього