Жінки Хмельниччини створять конкуренцію чоловікам у політиці
На Хмельниччині 23 червня презентували Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні».Жінки Хмельниччини створять конкуренцію чоловікам у політиці
На Хмельниччині 23 червня презентували Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». Що здійснюється за підтримки Всеукраїнської організації «Жіночий консорціум України» та Демократичного Фонду ООН.
У Проекту є амбітне завдання – створити громадянську платформу, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.
Стратегії залучення і підтримки жінок у політиці презентувала координатор проекту Тетяна Баєва – «Робота буде проводитися в трьох основних напрямках- це
налагодження діалогу із політичними партіями стосовно їх підтримки жінок-кандидаток,
посилення спроможності жінок брати участь у виборчих процесах. І головне формування розуміння в громадах важливості розширеної участі жінок в політиці.»
Упродовж реалізації проекту працюватимуть жіночі політичні клуби, учасниці зможуть пройти стажування у різних владних структурах і напрацювати пріоритети на майбутні вибори. Збільшення представництва жінок у політиці – впевнені організатори проекту – сприятиме посиленню конкуренції ідей. Що, в свою чергу, забезпечить ухвалення більш виважених рішень, відкритість у політиці та реалізацію програм, які братимуть до уваги потреби всіх груп населення.
Проект впроваджується у 12 областях України і передбачає створення лобі не для захисту інтересів якоїсь окремої партії чи окремої кандидатки, а для захисту інтересів жінок загалом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього