Жодна дитина Волочиського району цьогоріч не потрапила до інтернатуУ більшості випадків цього вдалося уникнути завдяки роботі з неблагополучними сім\’ями соціальних працівників.

Втім, незважаючи на зменшення кількості справ щодо неналежного виконання батьками своїх обов’язків, досить поширеним залишається явище соціального сирітства дітей.Жодна дитина Волочиського району цьогоріч не потрапила до інтернатуУ більшості випадків цього вдалося уникнути завдяки роботі з неблагополучними сім\’ями соціальних працівників.

Втім, незважаючи на зменшення кількості справ щодо неналежного виконання батьками своїх обов’язків, досить поширеним залишається явище соціального сирітства дітей.
На сьогодні в районі 148 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Впродовж року, зважаючи на загрозу життю та здоров\’ю дітей, у двох сім\’ях малюків забирали. Проблемним залишається питання влаштування дітей з інтернатних закладів в сім’ї. Адже більшість подолян бажають усиновити дітей віком до трьох років. На сьогодні у Волочиському районі сімейними формами виховання охоплено 114 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В районі функціонує 5 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу в селі Шмирки, де виховується одинадцять дітей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього