Жорстоке побиття у Хмельницькому
Бійка трапилась у самому центрі міста ще два місяці тому. Досі винного не покаралиЖорстоке побиття у Хмельницькому
У Хмельницькому водій отримав на горіхи від велосипедиста. Кремезний чоловік спочатку облаяв, а потім простягнув і руки до шофера. Після несподіваного нокауту водій довго лікувався. Бійка трапилась у самому центрі міста ще два місяці тому. Досі винного не покарали.
Водія побили прямісінько на зупинці. Велосипедист заскочив до кабіни і почав гамселити шофера кулаками по голові та обличчю. Зламав носа та пальця.

На два місяці чоловік прописався у лікарні – зализував рани після несподіваної бійки. Тепер він знову у строю. Знову сів за кермо. Тільки лихо, нападника ніхто не покарав.

Водія боронив колега кондуктор. Чоловік, якому далеко за 50 не зміг впоратись із кремезним велосипедистом.
Свідки кажуть, велосипедист – чоловік дужий і значно молодший, не стримав емоцій та не розрахував силу. Як наслідок – водія із забоями та синцями шпиталізували. Він отримав щонайменше струс мозку.

Що сталося насправді і хто винен з’ясовували правоохоронці. Вже передали справу до суду.
Начальник над усіма міськими тролейбусами визнає – напади на водіїв та кондукторів, хоча рідко, але трапляються. Захисту від цього немає.

Водій тролейбуса хоче одного – адекватної кари для свого кривдника. До телебачення звернувся, щоб його справа набула розголосу та резонансу. В свою чергу велосипедист також написав заяву до міліції – на Віктора. Він пообіцяв розповісти свою правду, коли знайде час. Телефоном…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього