Жорстокий грабіжник з Хмельниччини виявився ще й серійним крадієм автомобілів
У ході слідства хмельницькі правоохоронці встановили, що 32-річний чоловік, якому інкримінують вчинення грабежу стосовно вимушеного переселенця з Луганщини, причетний ще до серії крадіжок з автомобілів.Жорстокий грабіжник з Хмельниччини виявився ще й серійним крадієм автомобілів
У ході слідства хмельницькі правоохоронці встановили, що 32-річний чоловік, якому інкримінують вчинення грабежу стосовно вимушеного переселенця з Луганщини, причетний ще до серії крадіжок з автомобілів.
У темну пору доби злодій виходив на «полювання» у погано освітлені двори обласного центру і підшуковував «скромні» автомобілі, які власники залишали просто неба. Його жертвами стали старенькі «Жигулі», «Форд» та «Пежо», в яких не було сигналізації.
Звичайним ножем чоловік пошкоджував замки та проникав у салон автомобілів, звідки викрадав автомагнітоли та різноманітні інструменти. Крадене зазвичай збував випадковим покупцям за значно заниженими цінами. Загальна матеріальна шкода, завдана потерпілим, становить майже 7 тисяч гривень.
Наразі зловмисник перебуває під вартою. До попередньо відкритого кримінального провадження слідчі приєднають і ці матеріали, тож порушник відповідатиме перед законом вже за двома статтями Кримінального кодексу України — ч. 2 ст. 186 «Грабіж» та ч. 2 ст. 185 «Крадіжка».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього