Усього за кілька днів сезон полювання на голоси виборців можна вважати закритим. У цей гарячий час кандидати застосовують усі хитрощі агітації, аби в кінцевому результаті отримати мандат
Жовтнева гонка - майже на фінішній прямійЖовтнева гонка - майже на фінішній прямій
Усього за кілька днів сезон полювання на голоси виборців можна вважати закритим. У цей гарячий час кандидати застосовують усі хитрощі агітації, аби в кінцевому результаті отримати мандат.
Жити по-новому за старими схемами. У Волочиську повний ажіотаж, ніде кроку ступити. Місто заполонили автобуси з обласного центру, вони привезли людей з усього 189 округу. Напередодні потенційних виборців почали заманювати зустріччю з одіозним політиком Юрієм Луценком.
У центрі міста – масштабна сцена і море яскравих прапорів партії Порошенка. Площею розгулюють кілька сот агітаторів пропагуючи кандидата, котрого в народі вже охрестили вічним, Віктора Коліщака. А ось – він сам, примостився біля екс-міністра внутрішніх справ, а сьогодні номера один у списку президентської політсили. Сам же Юрій Луценко відкрито прохає проголосувати за нове обличчя у Парламенті від Хмельниччини – Коліщака, от тільки хто він є, вочевидь, політику – мало відомо.

Віктор Іванович, він же Михайлович – в нашій області особистість популярна. Зажив слави, як \”земельний барон\” за часів свого головування Хмельницьким районом. А це, як відомо було при владі регіоналів, котрих так палко ненавидить Луценко. Імовірно, не відає, що свого часу саме Коліщак організовував громадський форум на підтримку президента втікача-Януковича. Тому під закон про люстрацію підпадає цілком і повністю.
Пан Коліщак, такий собі політичний хамелеон, вміє прилаштовуватися до будь-якої влади. За часів Ющенка – працював у його команді, був заступником губернатора, за Януковича – очолював Хмельницьку районну адміністрацію, сьогодні – балотується у нардепи під прапором Порошенка. Як тоді, так і зараз працює за принципом – чим більше обіцянок, тим краще.
А люди кажуть: допомоги від Коліщака не знайдеш ні днем, ні з вогнем. Після провальних виборів 2012 – заляг на днище. І лише зараз, коли знову постала можливість вмоститися у омріяне депутатське крісло, узявся віщувати кращого життя.
Вломитися в Раду та виграти білет у фінансовий рай – Коліщак намагається усіма правдами і не правдами. І цього разу – без ноу-хау: традиційно домовляється із совістю та зваблює виборців грошовими купюрами. Як і всі його мітинги і цей проплачений.
Війна війною, а вибори за розкладом. Ті жителі Волочиська, котрі прийшли послухати кандидатів, обурюються, мовляв місцевих тут – одиниці. Інших позвозили з усіх-усюд, причому спалили на цьому – не одну сотню зелених. Спекулюючи на болючій темі миру, мабуть призабули тих, хто дійсно потребує підтримки, у тому ж числі фінансової.
Згідно закону про люстрацію Віктор Коліщак, як поборник режиму Януковича підпадає під його дію. Вочевидь, тратить стільки грошей, щоб потрапити до парламенту, щоб уникнути і народного і правового впокарання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього