23 серпня в нашій державі відзначається День Державного Прапора України

Жовто-блакитне очікування - 23 серпня День Державного Прапора УкраїниЖовто-блакитне очікування - 23 серпня День Державного Прапора України

23 серпня в нашій державі відзначається День Державного Прапора України. Сьогодні кращі сини українського народу віддають свої життя за те, щоб прапор нашої держави міг вільно майоріти над усією її територією.
З нагоди свята та на вшанування однієї із найголовніших святинь нашого народу виконавчий комітет Хмельницької міської ради звертається до хмельничан з проханням 22-24 серпня встановити Державний Прапор України на житлових будинках і балконах своїх помешкань – це стане яскравим виявом вашої патріотичної позиції.
Керівникам установ, організацій і підприємств різних форм власності нагадуємо про необхідність встановити у ці свткові дні Державний Прапор України на адміністративних приміщеннях, закладах освіти і науки, культури, охорони здоров’я, будівлях підприємств, установ та організацій усіх форм власності та забезпечити благоустрій прилеглої території.
Офіційна церемонія підняття Державного Прапора України у місті Хмельницькому, як і кожному населеному пункті України, відбудеться 23 серпня о 10.00 на головній площі міста – майдані Незалежності України.
Усі заходи, які відбуватимуться у Хмельницькому в День Державного Прапора України і 23-ої річниці Незалежності України носитимуть патріотичне спрямування.

Окрім офіційного заклику міської ради прикрасити будівлі державними прапорами, у Хмельницькому також відбудеться молодіжний патріотичний флешмоб. У небо злетять кілограми синіх та жовтих фарб холі. До участі запрошуються усі охочі. Місце проведення: майданчик біля ТЦ “Агора” (Озерна). Збір учасників о 17:00, 23 серпня. Фарба для всіх – безкоштовна.

Жовто-блакитне очікування - 23 серпня День Державного Прапора України

– 18:30 – 19:30 Вулична поезія, паралельно на майданчику відбуватимуться наступні дійства: патріотичний боді-арт, фотосесія для всіх бажаючих, фото сушка (приносьте власні світлини про Україну), лекція про державну символіку України, презентація громадських організацій та молодіжних ініціатив (патріотизм – це не слова, а дії, тому продемонструємо, чим займаються активні хмельничани);

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту