Журналістів Хмельницького привітали з професійним святом
Щорічного 6 червня в Україні святкують День журналіста – професійне свято кореспондентів, редакторів, репортерів, та всіх тих, хто плідно працює на журналістській ниві.Журналістів Хмельницького привітали з професійним святом
Щорічного 6 червня в Україні святкують День журналіста – професійне свято кореспондентів, редакторів, репортерів, та всіх тих, хто плідно працює на журналістській ниві. Напередодні в Хмельницькій облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста, про це повідомляють на сайті відомства.
«Зараз, коли на сході держави тривають бойові дії, часто сторінки та ефірний час наших ЗМІ стають майданчиком, де волонтери та бійці говорять про потреби армії. І це дуже важливо. Бо кожен із нас робить свій посильний внесок у нашу спільну перемогу,» – сказав голова обласної державної адміністрації Михайло загородний, вітаючи журналістів.
Він також подякував працівникам ЗМІ, які постійно висвітлюють новини із зони антитерористичної операції. «Вони є містком між двома життями: мирним і військовим, містком – через який наші Герої передають вітання рідним і близьким,» – зазначив керманич краю.
На святі журналістам побажали поваги і любові від читачів, слухачів та глядачів, щоб матеріали були актуальними і допомагали вирішувати життєво важливі проблеми, а праця щоб служила тільки добру і захищала головне надбання демократії – свободу слова.
Журналістів Хмельницького привітали з професійним святом
Журналістів привітали також голова обласної ради Іван Гончар, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Йосип Ядуха. Останній вручив члену Національної спілки журналістів України та члену Асоціації українських письменників Петру Малішу Диплом лауреата обласної премії імені Дмитра Прилюка.
У рамках відзначення Дня журналіста відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки багаторічному редактору газети «Радянське Поділля» (пізніше – «Подільські вісті»), Заслуженому журналістові України Сергію Хмизу. Сергій Васильович майже 20 років очолював це видання і, як зазначали виступаючі, був гарним керівником і людиною з великої літери.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення