У той час, як хмельничани потерпають від слизьких доріг та нестерпних заторів на дорогах, влада міста готується до виборів

Зима у Хмельницький прийшла як завжди неочікуванно. У розпал виборів…


Зима у Хмельницький прийшла як завжди неочікуванно. У розпал виборів…


Гідрометцентр ще учора попереджав про погіршення погодних умов і можливий сніг. Про це зазначили і на офіційному сайті Хмельницької міської ради. Але підготуватися міська влада до таких «поворотів долі» забула. І зима стала повною несподіванкою для хмельницьких комунальників. Сніг, який почав іти ще вночі, ніхто розчищати з доріг, як виявилося, не збирається. Як наслідок – з ранку в місті уже було зафіксовано три аварії.
У той час, як хмельничани потерпають від слизьких доріг та нестерпних заторів на дорогах, влада міста готується до виборів. Звісно, це найголовніше. Наразі увесь міськвиконком разом із міською радою працюють на свого єдиного кандидата, який вже спить і бачить себе у парламентському кріслі. Тож сніг і ожеледиця на дорогах їх усіх, напевне, цікавить наразі найменше.
Звісно, хіба проблеми звичайних хмельничан сьогодні турбують того, хто уже у мріях закрився від них депутатським мандатом? Адже перемога – то все, а сніг – це лише тимчасове явище.

Залиште коментар

Також по темі

Завтра на дорогах Хмельниччини ожеледеця. Оголошено штормове попередження

Враховуючи, що більшість хмельницьких водіїв вже змінило резину