Злодюжка з Хмельницького "гастролював" на Прикарпатті
За повідомленням т.в.о. начальника Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ підполковника міліції Володимира Козака, 33-річний житель Хмельницького приїхав до обласного центру Прикарпаття на початку квітня та впродовж цього часу вчиняв крадіжки.Злодюжка з Хмельницького "гастролював" на Прикарпатті
За повідомленням т.в.о. начальника Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ підполковника міліції Володимира Козака, 33-річний житель Хмельницького приїхав до обласного центру Прикарпаття на початку квітня та впродовж цього часу вчиняв крадіжки.

Зловмисник проникав в приміщення офісів шляхом відважування вікон та викрадав різноманітну техніку. Затримали його на місцевому ринку, де він намагався збути викрадений телефон.
Правоохоронці вилучили у зловмисника 2 ноутбуки, 11 мобільних телефонів, 5 планшетів, 3 фотоапарати, 2 електролобзики та шуруповерт. Утім, це лише частина з викраденого майна, бо чимало він вже встиг продати, а кошти використав на власні потреби.

Злодюжка з Хмельницького "гастролював" на Прикарпатті

Як з’ясувалося, затриманий вже має досвід кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. Зараз йому знову оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього