Зловживаючи службовим становищем, чиновники приватизували 1 гектар землі на Хмельниччині

Зловживаючи службовим становищем, чиновники приватизували 1 гектар землі на Хмельниччині
Прокуратурою Хмельницької області виявлено факт зловживання службовим становищем посадовцями Головного управління Держземагентства в області та його підрозділу в Хмельницькому районі, внаслідок чого з комунальної власності вибула земельна ділянка вартістю 300 тис гривень,повідомляють у прес-служба прокуратури.Зловживаючи службовим становищем, чиновники приватизували 1 гектар землі на Хмельниччині
Прокуратурою Хмельницької області виявлено факт зловживання службовим становищем посадовцями Головного управління Держземагентства в області та його підрозділу в Хмельницькому районі, внаслідок чого з комунальної власності вибула земельна ділянка вартістю 300 тис гривень,повідомляють у прес-служба прокуратури.
Встановлено, що ця земля площею 1 гектар є власністю громади села і перебуває у постійному користуванні регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Достовірно знаючи про це, зазначені службові особи в інтересах одного громадянина підробили документи про нібито перебування земельної ділянки у складі земель запасу за межами населеного пункту. Надалі передали її у приватну власність громадянину для ведення особистого селянського господарства.
Через такі незаконні дії посадовців Держземагентства земельна ділянка вибула з комунальної власності та користування держустанови, чим завдано територіальній громаді села суттєвих матеріальних збитків.
За вказаним фактом прокуратурою області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Залишити відповідь