Знайденого на Кам’янеччині чоловіка могли вбити за борги
4 квітня в лісі неподалік села Ходорівці знайшли мертвого чоловіка, на тілі якого було чимало слідів від удару тупим предметом.Знайденого на Кам’янеччині чоловіка могли вбити за борги
4 квітня в лісі неподалік села Ходорівці знайшли мертвого чоловіка, на тілі якого було чимало слідів від ударів тупим предметом.
Відтак поліцейські з районного відділу уже тиждень намагаються знайти вбивцю. Причини вбивства на разі не встановлені, але працівники поліції не заперечують, що основним мотивом розправи може бути фінансова заборгованість покійного. Ведеться слідство, оперативники проводять пошукові заходи, котрі мусять посприяти швидкому визначенню особи вбивці. Впродовж поточного місяця правоохоронці сподіваються остаточно розкрити справу, повідомляє 20 хвилин, з посиланням на начальника Кам’янець-Подільського районного відділу поліції Руслана Бойчука.
На разі відомо, що покійний – 64-річний житель села Ходорівці Кам’янець-Подільського району, Станіслав Петрович Гаврилюк. Його тіло знайшов місцевий житель у лісі, неподалік від села.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього