Знайомство за оголошенням коштувало жінці з Камьянця-Подільського 28 тис. грн43-річна жителька Кам’янця-Подільського постраждала від знайомства за оголошенням з чоловіком зі столиці, який пригрозив фізичною розправою її сину, який навчається в Києві. Аби вберегти дитину від тортур, жінка заплатила 28 тис. грн., про це повідомили у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.43-річна жителька Кам’янця-Подільського постраждала від знайомства за оголошенням з чоловіком зі столиці, який пригрозив фізичною розправою її сину, який навчається в Києві. Аби вберегти дитину від тортур, жінка заплатила 28 тис. грн., про це повідомили у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

Зловмисник налякав жінку тортурами, а потім запропонував викуп. Отримавши згоду, \”кавалер\” проінструктував потерпілу, яка в найближчому відділенні банку перерахувала на вказані ним рахунки 28 тисяч гривень. Потім жінка зателефонувала сину і переконалась, що з ним усе гаразд. Зрозумівши, що потрапила на вудку шахрая, вона звернулася за допомогою до правоохоронців.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 \”Шахрайство\” Кримінального кодексу України. Працівники міліції здійснюють першочергові оперативно-розшукові та слідчі дії.

За матеріалами: http://proskurov.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього