Знайти укриття в разі виникнення надзвичайної ситуації допоможе Інтернет
У Кам’янці-Подільському створено інтерактивну карту з адресами укриттів у разі виникнення надзвичайної ситуації. Для захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру призначені підвальні приміщення житлових будинків, підземні споруди подвійного значення (магазини, заклади харчування, складські приміщення, тощо), які можуть бути тимчасово використані в даних цілях.Знайти укриття в разі виникнення надзвичайної ситуації допоможе Інтернет
У Кам’янці-Подільському створено інтерактивну карту з адресами укриттів у разі виникнення надзвичайної ситуації. Для захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру призначені підвальні приміщення житлових будинків, підземні споруди подвійного значення (магазини, заклади харчування, складські приміщення, тощо), які можуть бути тимчасово використані в даних цілях.
Карта знаходиться в постійному оновленні, тому кожен мешканець міста зможе внести доповнення та виправлення, звернувшись до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення