Зношеність труб у Кам'янці-Подільському призвела до обвалу колектора
Зношеність застарілих мереж призводить до надзвичайних ситуацій на території міста.Зношеність труб у Кам'янці-Подільському призвела до обвалу колектора
Зношеність застарілих мереж призводить до надзвичайних ситуацій на території міста.
Лише місяць тому по вул. Смірнова стався обвал асфальту через руйнацію каналізаційного колектора і вже тридцять першого липня уже по вулиці Хмельницьке шосе знову обвалився колектор через зношеність труби. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської радию
Одразу ж на місце події виїхав міський голова Михайло Сімашкевич: \”Роботи розпочаті і за декілька днів планується їх завершити. Та ми розуміємо, що проблема глобальна, адже потрібно замінити трубу від Смірнова до перехрестя вулиць Чехова – проспект Грушевського, а це немалі гроші” – зазначив мер.
Зношеність труб у Кам'янці-Подільському призвела до обвалу колектора
Також 30 липня через обвал стіни приміщення колишньої тютюнової фабрики, яке наразі перебуває в приватній власності, зруйновано теплотрасу КП \”Міськтепловоденергія”, яка забезпечувала частину міста гарячою водою.
Одразу ж на місце події виїхав міський голова Михайло Сімашкевич та директор комунального підприємства \”Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук.
\”Аварія серйозна, адже зруйновано значну ділянку труби, яку потрібно відновити в найкоротші терміни. Щонайменше на виконання ремонтних робі потрібен тиждень” – зазначив мер.
У зв’язку з руйнацією теплотраси буде призупинено постачання гарячої води на території від вулиці Драй Хмари до Франка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього